Optreden Suits Me Right in Ospel

1 min. leestijd

Ospel – Na het succesvolle eerste optreden bij de Theater de Huiskamer, kan een optreden in Ospel zelf niet uitblijven. En wel op zondag 8 december om 16:00 uur.

Het repertoire van Suits Me Right bestaat uit oude en nieuwe rocknummers, in meerdere stijlen en talen, van onder meer Bløf, Kensington, Toten Hosen en Jackson Browne. Met een enkel eigen nummer.

Dus wat let je om deze zondagmiddag in je agenda te blokken voor een gezellige middag met Suits Me Right, in de gezelligste kroeg van Ospel, Café De Prins.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen