Stookvuur zorgt voor flinke rookontwikkeling

1 min. leestijd

De brandweer werd zaterdag rond 19.50 uur gealarmeerd vanwege een brandgerucht op de Schoordijk in Weert. Vanaf de snelweg A2 en vanuit Nederweert was er zwarte rook waarneembaar.

Ter plaatse bleek het te gaan om een stookvuur. Vlak voordat de brandweer arriveerde begon ook iemand met het blussen van het vuur.

De brandweer voerde een nacontrole uit en zag dat de bewoner het vuur onder controle kreeg. De brandweer hoefde verder geen actie te ondernemen en keerde terug naar de kazerne.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel