Politie waarschuwt voor malafide klusjesmannen

1 min. leestijd
Archieffoto politie

De politie in Weert, Nederweert en Leudal ontvangt de laatste tijd meldingen van mensen die slachtoffer zijn geworden van malafide klusjesmannen. Dat meldt de politie via social media.

De zogenaamde klusjesmannen bieden verschillende diensten aan, zoals karweitjes in en om het huis. Ze bellen vaak onverwachts aan, proberen hun diensten online aan de man te brengen of stoppen flyers in de brievenbus.

In eerste instantie lijkt het aanbod aantrekkelijk, maar vaak loopt dit uit op extra werk en een veel te hoge rekening. De politie adviseert om niet in te gaan op deze aanbiedingen en zeker geen voorschot te betalen.

Tips van de politie

  • Vraag altijd om het KvK-nummer of een bewijs van inschrijving, een legitimatiebewijs en een duidelijke schriftelijke offerte;
  • Vertrouw je het niet? Laat het aanbod links liggen.
  • Als je toch slachtoffer bent geworden van malafide klusjesmannen, probeer dan foto’s te maken en kentekens te noteren van de daders. Dit kan de politie helpen hen op te sporen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug