Politie doet herhaalde oproep na inbraak bij Goeden Tweewielers

1 min. leestijd
Kassalade (ter illustratie) - Foto via: depositphotos

De politie roept opnieuw getuigen op om zich te melden na een bedrijfsinbraak bij Goeden Tweewielers aan de Limburglaan in Weert. De inbraak vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag 1 maart 2025, tussen 00.10 en 00.30 uur. Vandaag is hiervoor een tweede Burgernet-bericht verstuurd.

Volgens de politie is een man, volledig in zwart gekleed en met een capuchon, betrokken bij de inbraak. Het bedrijf zelf meldt via Facebook dat bij de diefstal een kassalade is gestolen.

Mogelijke getuigen worden verzocht zich te melden als zij iets verdachts hebben gezien, zoals personen die zich vreemd gedroegen of verdachte voertuigen in de omgeving. Ook camerabeelden of andere informatie die kan bijdragen aan het onderzoek zijn welkom.

Mensen die iets verdachts hebben opgemerkt, kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844 en verwijzen naar registratienummer 2025033353.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd