Zondag 11 mei is het Moederdag: dé dag om alle moeders in het zonnetje te zetten. Albert Heijn Heerschap in Weert helpt je daar dit jaar graag bij. Daarom wordt in zowel Boshoven als Leuken een speciale bloemenverkoop georganiseerd.
Drive-through bloemenverkoop in Leuken
Bij Albert Heijn Heerschap Leuken is er een handige drive-through. Bezoekers kunnen daar snel en eenvoudig een mooi boeket uitkiezen. Deze verkoop vindt plaats op de parkeerplaats van het Sint Jobplein. Zo maak je Moederdag extra bijzonder.
- Locatie: Albert Heijn Heerschap Leuken, Sint Jobplein 2, 6004 JZ Weert
- Datum en tijd: Zaterdag 10 en zondag 11 mei van 10.00 tot 14.00 uur
- Zolang de voorraad strekt
- Let op: Alleen pinbetalingen mogelijk
Bloemenstalling in Boshoven
Ook bij Albert Heijn Heerschap Boshoven hangt de Moederdag-sfeer volop. In het pand naast de winkel (voorheen Bart Bloemenwerken) komt een bloemenstalling. Daar vind je een ruim assortiment boeketten voor aantrekkelijke prijzen. Zo kun je ook op het laatste moment nog een mooi cadeau kopen.
- Locatie: Albert Heijn Heerschap Boshoven, Boshoverweg 59, 6002 AM Weert
- Datum en tijd: Zondag 11 mei vanaf 10.00 uur
- Zolang de voorraad strekt
- Let op: Alleen pinbetalingen mogelijk
Kortom: of het nu gaat om je moeder, bonusmoeder, schoonmoeder of iemand die als moeder voelt, met een bos bloemen laat je zien dat je aan haar denkt.