Maandagmiddag ontstond een brand in een grijpkraan met oud papier op De Fuus. De brand brak rond 14.00 uur uit in een voertuig dat in een loods stond waar oud papier wordt verwerkt.
Medewerkers grijpen snel in
De medewerkers van het bedrijf merkten de brand snel op en begonnen meteen met blussen. Daarna reden zij de brandende grijpkraan naar buiten. Dit om te voorkomen dat de brand grijpkraan oud papier zich kon verspreiden naar het materiaal in de loods of op het terrein.
Brandweer controleert loods
De brandweer kwam met spoed ter plaatse. Op straat werd het voertuig verder geblust. In de loods was nog sprake van rookontwikkeling. De brandweer heeft het gebouw gecontroleerd, maar er was geen sprake van uitbreiding van de brand.
Weg tijdelijk afgesloten
De politie sloot De Fuus tijdelijk af voor verkeer. Bij de brand raakte niemand gewond. De oorzaak van de brand is vermoedelijk een technisch mankement.







