Aaltje (90) is te jong om te stoppen

1 min. leestijd
Aaltje (90) is te jong om te stoppen

Aaltje (90) werd feestelijk in het zonnetje gezet. Al haar hele leven woont ze op de Kerkstraat. De buurt kent ze door en door en haar huis en tuin zijn altijd keurig verzorgd.

Ondanks haar leeftijd zit Aaltje niet bepaald stil. Ze is vier dagen per week onderweg als vrijwilliger. Een van haar vaste groepen is de Weerter Minima Groep bij het Keenter Hart. Haar inzet wordt zeer gewaardeerd door de mensen om haar heen.

Met haar actieve levensstijl en positieve houding laat Aaltje zien dat leeftijd geen reden is om stil te zitten. Ze blijft zich inzetten voor de buurt, en dat blijft niet onopgemerkt. Ze hopen maar dat deze dag nog vaak herhaald zal worden.


Een fotobijdrage van Johan Horst

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek