Auto en fietser botsen op de Biest

112
1 min. leestijd

De hulpdiensten zijn vrijdag rond 8.30 uur gealarmeerd vanwege een verkeersongeval op de Biest in Weert. Daarbij kwamen een auto en een fietser met elkaar in botsing.

Het ongeval vond plaats ter hoogte van de kruising met de Kasteelsingel en de Boerhaavestraat. De fietser werd geraakt, maar raakte niet gewond. De inzet van een ambulance bleek niet noodzakelijk

De politie en medewerkers van Handhaving ondersteunden bij de afwikkeling van het ongeval. Daarna kon iedereen de weg vervolgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek