Weer feest op het perron: Zoépkoelexpress vertrekt

1 min. leestijd
Weer feest op het perron: Zoépkoelexpress vertrekt

Op het NS-station in Weert stond vanochtend opnieuw een bont gezelschap van vastelaovendjvierders te wachten op de trein. Gisteren was het feest op spoor 3 vanwege de Nao ’t Zuuje Express. Vandaag was het feest op spoor 2 dankzij de Zoépkoelexpress.

Tientallen feestvierders hadden zich uitbundig uitgedost. Ondanks het grijze weer was het perron gevuld met vrolijkheid. De speciale trein brengt de reizigers naar het ‘stedje van lol en plezeer’: Venlo.

Wieërt moet immers ook buiten de deur laten zien dat er een feestje gebouwd kan worden. Daarom trekken verschillende vastelaovendjvierders de gemeentegrenzen over, soms zelfs met een plaatsnaambord om Weert goed op de kaart te zetten.

Maar ook in Weert zelf is genoeg te beleven. Vandaag wordt vastelaovend gevierd in buurthuizen, kroegen en buiten in de binnenstad tijdens ‘Vastelaovendj Inne Stad’. Maak er een mooie vastelaovendj van!

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Opvallende situatie bij woning Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid