Inwoners van Stramproy bij Postcode Loterij Miljoenenjacht

Inwoners Stramproy te zien in vierde aflevering van dit seizoen

3 min. leestijd
Postcode Loterij Miljoenenjacht - Fotograaf: Jurgen Jacob Lodder

Een bijzonder vooruitzicht voor 50 inwoners van Stramproy uit postcodegebied 6039. Zij nemen plaats in de studio van Postcode Loterij Miljoenenjacht en strijden om prijzen tot wel vijf miljoen euro. Of zij daadwerkelijk in de prijzen vallen, is op 29 maart vanaf 20.00 uur te zien bij SBS6.

Caroline uit Stramproy was in eerste instantie verrast door de uitnodiging. Ze kijkt vaak naar Postcode Loterij Miljoenenjacht en speelt al zolang ze zich kan herinneren mee met de Postcode Loterij.

Caroline gaat voor een plek in de finale, ondanks dat ze het spannend vindt. Ze heeft al nagedacht over welk nummer ze kiest wanneer ze naast Linda de Mol zou staan in de finale. Mocht ze een mooi bedrag winnen, dan wil Caroline graag minder gaan werken en meer tijd vrijmaken om op vakantie te gaan en leuke dingen te ondernemen. Samen met haar man droomt ze ervan om met de camper voor langere tijd naar Spanje te reizen.

Gouden kofferspel

De vijftig inwoners van Stramproy zijn samen met inwoners van negen andere wijken uit heel Nederland aanwezig in de studio. Eén van de vijfhonderd aanwezigen maakt kans om de studio als miljonair te verlaten. Diegene neemt in de finale plaats aan de desk naast Linda de Mol om het ‘Gouden Kofferspel’ te spelen. Door de bekende gouden koffers te openen, maakt de finalist kans op een geldbedrag dat kan oplopen tot vijf miljoen euro.

Het door de finalist gewonnen bedrag wordt ook gewonnen door een deelnemer van de Postcode Loterij. Ergens in Nederland belt Winston Gerschtanowitz op zondagavond live aan om de bekende gouden koffer aan de winnaar te overhandigen. Deelnemers die met dezelfde postcode meespelen als de thuiswinnaar delen dat bedrag met elkaar.

Hoogste opbrengst ooit

Dankzij de deelnemers van de Postcode Loterij ging dit jaar 378 miljoen euro naar ruim 150 goede doelen. Dat is de hoogste opbrengst ooit. Met minimaal 40 procent van de inleg steunen deelnemers automatisch organisaties die zich inzetten voor mens en natuur.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler