Rijkswaterstaat voert deze week in de nachtelijke uren onderhoudswerkzaamheden uit aan de A2 in Midden-Limburg. Daardoor zijn verschillende trajecten tussen Echt, Kelpen-Oler, Grathem en Weert tijdelijk afgesloten in de richting van Maastricht of Eindhoven.
Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van maximaal twintig minuten.
Wanneer is de A2 afgesloten?
- A2 tussen Kelpen-Oler en knooppunt Het Vonderen (richting Maastricht): van dinsdag 16 juni 21.00 uur tot woensdag 17 juni 05.00 uur.
- A2 tussen Grathem en Weert-Noord (richting Eindhoven): van woensdag 17 juni 21.00 uur tot donderdag 18 juni 05.00 uur.
- A2 tussen Weert-Noord en Grathem (richting Maastricht): van donderdag 18 juni 21.00 uur tot vrijdag 19 juni 05.00 uur.
Wat is afgesloten?
Tijdens de werkzaamheden zijn de genoemde wegvakken van de A2 afgesloten. Ook de tussenliggende op- en afritten zijn niet toegankelijk voor verkeer.
Omleidingen
Het verkeer wordt omgeleid via de A73 en A67. Weggebruikers worden geadviseerd de gele omleidingsborden langs de weg te volgen.
Onderhoudswerkzaamheden
Volgens Rijkswaterstaat gaat het om regulier onderhoud. Daarbij worden onder meer bermen gemaaid, geleiderails hersteld, zwerfafval verwijderd en goten, kolken en voegen gereinigd. Ook worden eventuele schades en meldingen afgehandeld.
De werkzaamheden vinden bewust in de nacht plaats, omdat het dan rustiger is op de weg en de hinder voor het verkeer beperkt blijft.
Veiligheid
Rijkswaterstaat wijst erop dat wegwerkers en weginspecteurs dag en nacht werken aan veilige en vlotte doorstroming van het verkeer. Weggebruikers kunnen bijdragen aan de veiligheid door de verkeersborden te volgen en zich aan de aangegeven snelheid te houden.
