Maarheeze – De kermis in Maarheeze begint op zaterdag 18 juli en duurt tot en met dinsdag 21 juli. Wethouder Joost Ploos van Amstel opent de kermis om 14.00 uur op het kermisterrein, samen met de kermisexploitanten.
Genoeg te beleven
Bezoekers kunnen onder meer een rit maken in de Vulcano Power, de trampoline of de draaimolen. Daarnaast zijn er verschillende spelattracties, zoals grijpkranen, de pusher, het vuilnisbakkenspel, de schiettent en het lijntrek-bussensportspel.
Ook aan de inwendige mens is gedacht. Bezoekers kunnen terecht bij de gebakkraam voor oliebollen. Daarnaast zijn er suikerspinnen en snoep in allerlei soorten en maten verkrijgbaar.
Extra activiteiten
Op maandag kunnen kinderen tussen 15.30 en 16.30 uur op de kermis kennismaken met Tijgertje en Winnie de Poeh. Op de laatste kermisdag verzorgt Labubu tussen 18.00 en 19.00 uur een act.
Wegafzetting
Vanwege de opbouw van de kermisattracties wordt de Stationsstraat in Maarheeze vanaf woensdag 15 juli gedeeltelijk afgesloten. Het verkeer wordt tijdelijk omgeleid.

