Roermond/Weert – Een 56-jarige man uit Weert is maandagavond overleden na een steekincident in Roermond. De politie heeft kort na het incident een 32-jarige man uit Roermond aangehouden. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij het steekincident.
Reanimatie mocht niet meer baten
Rond 19.00 uur kreeg de politie een melding van een steekincident op de hoek van de Spoorlaan Noord en de Joost van den Kerckhovestraat in Roermond.
Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse. Agenten hebben het slachtoffer nog gereanimeerd, maar de hulp mocht niet meer baten. De 56-jarige man uit Weert overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.
Verdachte snel aangehouden
Direct na het incident werd een Burgernetbericht verstuurd om uit te kijken naar de verdachte. Niet veel later konden agenten een 32-jarige man uit Roermond aanhouden. Hij zit vast en wordt verhoord.
Onderzoek
Specialisten van de Forensische Opsporing verrichten onderzoek op de plaats van het incident. De politie onderzoekt de toedracht van het steekincident. Over de aanleiding is op dit moment nog niets bekend.
Slachtofferhulp voor getuigen
De politie wijst erop dat het meemaken van een steekincident zeer ingrijpend kan zijn. Ooggetuigen kunnen voor ondersteuning terecht bij Slachtofferhulp Nederland.
