En wie ruimt het op?

1 min. leestijd

Peiling – Welkom in het nieuwe jaar! Na een relatief rustige jaarwisseling komt het leven weer langzaam op gang in Weert.

Veel straten lagen vanochtend nog bezaaid met vuurwerkresten. Maar wie ruimt het op? Een aantal jongeren gaven vanochtend het goede voorbeeld. In de Magdalenastraat staken ze de handen uit de mouwen om de achtergebleven vuurwerkresten van hun buurtgenoten op te ruimen. Hiermee gaven ze niet alleen gehoor aan de goede voornemens, maar wilde men ook een signaal afgeven dat je zelf kan bijdragen aan een schone buurt.

[totalpoll id=”350583″]

[nggallery id=’4600′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
4 reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel