Drie voertuigen botsen op A2

1 min. leestijd

Hunsel – Foto’s – De hulpdiensten zijn vrijdagmiddag rond 16.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 bij Hunsel.

In de rijrichting van Maastricht naar Weert waren een personenauto (met aanhanger) en twee bestelbussen met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte niemand gewond. De schade aan de voertuigen was aanzienlijk. De bestuurders wisten hun voertuigen wel op de vluchtstrook te parkeren zodat het andere verkeer zo min mogelijk hinder ondervond van het ongeval.

De voertuigen werden afgesleept door een berger. De politie ondersteunde bij de administratieve afwikkeling van het ongeval. Rijkswaterstaat was ter plaatse om het naderende verkeer te waarschuwden en het wegdek te reinigen. Door het ongeval ontstond er een korte file tot aan Grathem.

[nggallery id=’4825′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
6 reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd