Veel schade bij plofkraak in Ell

1 min. leestijd

Ell – Foto’s/video – In de nacht van zondag op maandag rond 3.20 uur is een plofkraak gepleegd op een pinautomaat aan het Scheijmansplein.

Bij de plofkraak is vermoedelijk gebruik gemaakt van springstof. Hierdoor is veel schade ontstaan aan onder andere de gevel van het gemeenschapshuis, waar de pinautomaat zich bevindt. Direct na de kraak zijn vermoedelijk twee personen vertrokken in een zwarte auto. Of er iets is buitgemaakt is nog onbekend.

De politie is ter plaatse om onderzoek te doen. Mensen die informatie hebben die kan helpen om de daders van deze plofkraak te vinden, worden dringend verzocht zich te melden via 0900-8844. Melden kan ook anoniem via 0800-7000.

Video via Youtube

https://youtu.be/gn_V881ez0E

[nggallery id=’4882′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
4 reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek