Paard uit zwembad gered

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De brandweer van Maarheeze is woensdag omstreeks 14.45 uur gealarmeerd voor een dier in nood in Maarheeze.

Bij een boerderijwoning aan de Klaterspeelweg was een paard in een zwembad gesprongen. Het dier kon het zwembad niet meer zelfstandig verlaten en dus werd de brandweer om hulp gevraagd. De brandweer van Maarheeze kreeg hiervoor ondersteuning vanuit Eindhoven.

Uiteindelijk kon het paard het zwembad ongedeerd verlaten. De oplossing was simpel: het stapelen van hooibalen zodat er een soort trap werd gecreëerd.

[nggallery id=’5460′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel