Auto belandt in de greppel A2

1 min. leestijd

Kelpen-Oler – (Foto’s) De hulpdiensten zijn maandagochtend omstreeks 11: 30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 ter hoogte van Kelpen-Oler.

In de rijrichting van Maastricht naar Weert is een auto van de weg geraakt en in de naastgelegen greppel tot stilstand gekomen. De bestuurder wist op eigen kracht het voertuig te verlaten maar nam het hazepad via de naastgelegen akker.

De auto is afgesleept door een berger. De afrit A2 bij Kelpen-Oler werd hiervoor tijdelijk afgesloten.

[nggallery id=’5919′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel