Rogstaekers-vaantjes opgehangen

1 min. leestijd

(Foto’s) Nadat afgelopen week de feestverlichting uit de Weerter binnenstad was verwijderd oogden de winkelstraten weer even kaal.

Het was maar voor even want dinsdagavond stapten enkele winkeliers de Manitou in om de nieuwe vaantjes op te hangen. Dit jaar zijn de vaantjes voor het eerst voorzien van het Rogstaekers-thema. Op de vierkante spandoekjes staat het bekende ‘Köpke’ – in de volksmond ook wel ‘de Naas’ genoemd – omgeven met de Rogstaekerskleuren blauw en wit.

De nieuwe vaantjes moeten de winkelstraten alvast een beetje in de vastelaovendj-stemming brengen. In totaal zijn er zo’n 150 vaantjes opgehangen.

[nggallery id=’5979′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd