Staatssecretaris opent campagnehuis

1 min. leestijd

(Foto’s) In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart a.s. opende ook het CDA een campagnehuis in Weert.

Voor de opening van het campagnehuis, dat tijdelijk naast het Stadhuis is gevestigd, was staatssecretaris Raymond Knops naar Weert gekomen. Zaterdagmiddag opende de staatssecretaris samen met lijsttrekker Hendrik Stals op feestelijke wijze het campagnehuis. In het campagnehuis kon men zaterdagmiddag in gesprek met de gemeenteraadskandidaten.

Overzicht partijen

Op 21 maart a.s. zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Op www.raadweert.nl vind je een overzicht van alle partijen die meedoen, wie de kandidaten zijn en wat het programma / de standpunten zijn.

[nggallery id=’6159′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opvallende situatie bij woning Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid