Natuurbrand blijkt stookvuur

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is zaterdagavond rond 21.30 uur gealarmeerd voor een natuurbrand in de omgeving van de Roermondseweg in Weert.

Nabij restaurant de Tos en de spoorwegovergang werd flinke rookontwikkeling waargenomen. Voorbijgangers vertrouwden het niet en waarschuwden meteen de brandweer. De brandweer kwam met twee tankautospuiten en een waterwagen ter plaatse.

Eenmaal ter plaatse bleek het te gaan om een stookvuur waarbij tuinresten werden verband. De brandweer ging meteen over tot het blussen van het stookvuur.

De politie is daarna nog ter plaatse gekomen om in gesprek te gaan met de stoker. Gezien de droogte kan een stookvuur nog altijd gevaar opleveren voor de nabij omgeving, ondanks dat het minimaal heeft geregend vanochtend.

[nggallery id=’6799′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert