Lichtgewonde bij aanrijding

1 min. leestijd

(Foto’s) De ambulancedienst en politie zijn maandag rond 17.45 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Eindhovenseweg in Weert.

Ter hoogte van de toerit A2 op het viaduct van de Eindhovenseweg waren twee personenauto’s tegen elkaar gebotst. De inzittenden wisten op eigen kracht het voertuig te verlaten. Een ambulance kwam ter plaatse voor medische hulp.

Een vrouw is in verband met nekklachten overgebracht naar het ziekenhuis. De andere betrokkenen waren geschrokken, maar ongedeerd gebleven. De beide voertuigen raakten beschadigd en zijn afgesleept door een berger. Het verkeer werd om de ongevalslocatie geleid.

[nggallery id=’6869′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek