Opbouw kermis vordert gestaag

1 min. leestijd

(Foto’s) De kermis in Weert komt steeds dichterbij. Bij veel Weertenaren begint het kermishart weer sneller te kloppen, zeker bij het zien van alle pakwagens in Weert.

Dinsdagavond werd er gestart met de opbouwwerkzaamheden en woensdag werd er keihard doorgewerkt op alle 7 kermispleinen. Sommige kleine attracties staan al zo goed als klaar terwijl op sommige pleinen nog attracties moeten arriveren. Maar het gaat allemaal met een rap tempo. Ook de grote attracties worden steeds beter zichtbaar.

Net als voorgaande jaren vordert de opbouw gestaag en het ziet er naar uit dat de duizenden bezoekers vanaf komende vrijdag weer volop keus hebben is allerlei soorten en maten vermaak. Bekijk een impressie van de werkzaamheden op woensdag.

[nggallery id=’7034′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel