Molen de Hoop vanaf 11-11 in het licht

1 min. leestijd

Onlangs is er een buitenverlichting aangebracht op de galerij van molen de Hoop in Swartbroek.

Op zondag 11 november 18.15 zal de buitenverlichting van molen de Hoop in Swartbroek officieel worden ingeschakeld. Het was een lang gekoesterde wens om de molen ’s avonds mooi uit te lichten, en dankzij een financiële bijdrage van de Dorpsraad Swartbroek is dit nu dus mogelijk gemaakt. Vanaf St. Maarten zal de molen dagelijks worden verlicht vanaf invallen schemering tot ca. 21 uur.

Vanzelfsprekend is iedereen 11-11 welkom om 18.15 bij de molen aan de Coolenstraat, na het inschakelen zal de St. Maartenstoet vertrekken naar de vuurstapel waar warme chocomel en wafels klaarstaan.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto