Uitslaande brand Heythuysen

1 min. leestijd

Heythuysen – (Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagochtend rond 5.50 uur gealarmeerd voor een uitslaande woningbrand in Heythuysen.

Aan de Heide stond een woonboerderij in brand. Volgens een woordvoerder van de brandweer betreft het een boerderijpand dat onlangs is verbouwd tot woonboerderij. Het pand stond volledig in lichterlaaie

De bewoners van het pand wisten zichzelf in veiligheid te brengen. Een bewoner had rook ingeademd en moest in een ambulance worden behandeld. Ook de twee honden in de woning konden in veiligheid worden gebracht.

De woning is verwoest door de brand. De bewoners en dieren zullen elders onderdak moeten vinden.

De brandweer van Heythuysen werd ondersteund door de brandweer van o.a. Nederweert, Helden, Roermond, Roggel en Weert.

[nggallery id=’7354′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opvallende situatie bij woning Wat er in kan, kan er ook uit Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid