Man met been bekneld in hek

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn zondag omstreeks 20.20 uur gealarmeerd voor een ongeval op de Maaseikerweg in Weert.

Nabij het tankstation van Budget Tank was een man in een voortuin van een woning gevallen. Hij was hierbij met zijn been bekneld komen te zitten tussen de puntige spijlen van het hekwerk. Omstanders en omwonenden boden eerste hulp. De brandweer moest eraan te pas komen om de man te bevrijden.

Er werd een spijl weggezaagd waardoor de man uit zijn benarde positie kon worden bevrijd. De man is met beenletsel overgebracht naar het ziekenhuis.

[nggallery id=’7573′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel