Twee gewonden bij botsing op N280

1 min. leestijd

Baexem – (Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdag omstreeks 17.08 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Rijksweg (N280) in Baexem.

Ter hoogte van de kruising met de Abenhofweg waren twee personenauto’s tegen elkaar gebotst. Een an de auto’s wilde oversteken maar zag een andere auto over het hoofd. Het gevolg was dat de overstekende auto in de flank van de andere auto reed.

Beide bestuurders raakten gewond. Ze zijn overgebracht naar het ziekenhuis. De weg werd tijdelijk afgesloten voor bergingswerkzaamheden. De provinciale weg tussen Roermond en Weert is inmiddels weer vrijgegeven.

[nggallery id=’7653′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel