‘Zorgen voor dieren’ bij OBS Graswinkel

1 min. leestijd

(Foto’s) Dinsdagmiddag vond bij OBS de Graswinkel de opening plaats van het nieuwe Jeelo-project: “Zorgen voor dieren”.

Jeelo is een samenwerkingsverband van scholen, experts, bedrijven en instanties om zo onderwijs te kunnen bieden dat leerlingen voorbereidt op de toekomst. Het Jeelo-onderwijs is onderverdeeld in 12 projecten. Het nieuwste project is het ‘Zorgen voor dieren’.

Vandaag was het bij OBS Graswinkel zover en werd er flink uitgepakt om het nieuwste project invulling te geven. De gemeente Weert had gezorgd voor dieren van de kinderboerderij waaronder geiten, schapen en konijnen. Het meest opvallende dier was de slang die Paul Meevis van Dierspecialist naar de school had meegenomen. Ook Goldendoodles From Lovi waren aanwezig zodat de leerlingen kennis konden maken met de honden.

Bekijk een sfeerimpressie van de leerzame middag.
[nggallery id=’7671′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
5 reacties
Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek Fietser ten val op Driesveldlaan Afgebroken tak op auto Vrachtwagen klem Brandgerucht vanuit Weert