Zonnige start voor Unicef Loop

1 min. leestijd

(Foto’s) Zondagochtend is de jaarlijkse Unicefloop weer van start gegaan. Ruim 550 deelnemers verschenen aan de start om dit jaar te lopen voor “kinderen op de vlucht”.

Nadat wethouder Tessa Geelen het startsein had gegeven konden de deelnemers gaan genieten van het mooie lenteweer buiten. Bij het passeren van de start bij Het College speelde Hermeni-j DeKompeni-j een vrolijke noot om de sfeer er meteen in te brengen.

De deelnemers lopen één of meerdere ronde(n) van ongeveer 5 kilometer richting Altweerterheide en terug door het bungalowpark. Ze worden per kilometer gesponsord door familie, buren en kennissen.

[nggallery id=’7732′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel