Bosbrand in Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s/video) De brandweer en politie zijn vrijdag iets na 13.00 uur gealarmeerd voor een bosbrand aan de Klaterspeelweg in Maarheeze.

De bosbrand woedde in het bosgebied parallel aan tankstation De Groote Bleek. Op de parkeerplaats naast het tankstation had men enige hinder van rookontwikkeling en stankoverlast door de brand.

De brandweer kwam met een tankautospuit en waterwagen ter plaatse om het vuur te doven. De brand was snel onder controle, maar het nablussen nam enige tijd in beslag vanwege de dikke naaldlaag op de bodem.

Video via Youtube

https://youtu.be/9d6Lb0VOcqQ

[nggallery id=’8424′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel Brandweer doet nacontrole Lachgascilinders gedumpt Dumping buitengebied Boshoven Zwijnenfamilie op vakantie bij Vosseven Betonlook Uilenweg