Brandweer opent kazemat in Meijel

1 min. leestijd

Meijel – Een bijzonder schouwspel maandagavond in Meijel. De brandweerlieden hielpen mee met het openen van een kazemat (bunker). In totaal worden er drie kazematten uit de tijd van de Tweede Wereldoorlog heropend.

De bunkers liggen op aan de Vossenberg op de grens van Meijel en Asten. Ze zijn onderdeel van de Peel-Raamstelling. De kazematten waren in 1939 aangelegd ten behoeve van een verdedigingslinie die de Duitsers moest tegenhouden.

Met drilboren opende de brandweer de kazematten die in het verleden zijn dichtgemetseld. De bunkers worden opgeknapt en voor publiek toegankelijk gemaakt.

Video via Youtube

https://youtu.be/v9_1TMJMez4

[nggallery id=’8530′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug