Sinterklaas voor de 105e keer in Weert

1 min. leestijd

Op zondag 17 november komt Sint Nicolaas met zijn pieten voor de 105e keer in Weert aan. Sint Nicolaas wordt om 14.00u met zijn schip de ‘Spanje’ om 14.00 uur bij de Werthaboulevard verwacht. Zij worden daar verwelkomt door wethouder Geert Gabriëls.

Na deze ontvangst beginnen de Sint en zijn pieten aan een intocht door de binnenstad. De route is als volgt: Werthaboulevard, Kasteelsingel, Oelemarkt, Hoogstraat, en eindigt op de Markt.

Wethouder Tessa Geelen wacht de Sint op aan de Markt. Zij zal na alle liedjes en dansjes Sint Nicolaas officieel welkom heten in Weert.

Bij slecht weer wordt de route aangepast van Werthaboulevard, Bassin, Wilhelminasingel en vindt de ontvangst plaats in het Stadhuis. Uiteraard hoopt het bestuur van Stichting Sint Nicolaas Weert dat er weer veel kinderen langs de route staan om de Sint te verwelkomen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
16 reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen