Cafetaria Kiemo opent de deuren

1 min. leestijd

In het centrum van Weert opent komend weekend een nieuwe cafetaria.

Tijdens de carnaval / vastelaovendj zal Cafetaria Kiemo, gelegen op de hoek Molenstraat / Wilhelminasingel, de deuren openen. In het pand was voorheen een Italiaans restaurant gevestigd en daarvoor Café De Wacht.

Na een verbouwing staat te nieuwe eigenaar te popelen om de nieuwe cafetaria te openen. Momenteel worden de laatste puntjes op de i gezet. Je kan er vanaf komend weekend afhalen. Ook zijn er zitplaatsen aanwezig zodat je tussen het carnaval vieren lekker kan opwarmen.

Meer informatie over de opening en het menu volgt via: https://www.facebook.com/Cafetaria-Kiemo-103605251228987/.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel