Brommer vat vlam na botsing

1 min. leestijd

Nederweert – (Foto’s) De hulpdiensten zijn donderdag rond 16.20 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Pannenweg in Nederweert.

Op de kruising met verkeerslichten, ter hoogte van Randweg Zuid / Nikkelstraat (industrieterrein Pannenweg), was een brommer tijdens het oversteken aangereden door een personenauto. De brommer stak de Randweg Zuid over terwijl de personenauto vanaf het industrieterrein de Randweg Zuid op reed.

De bestuurder en een bijrijder van de brommer kwamen ten val. De slachtoffers zijn ter plaatse nagekeken in een ambulance. Ze hoefden niet mee naar het ziekenhuis en zijn opgehaald door bekenden. De brommer vatte vlam en is door de brandweer geblust.

[nggallery id=’9138′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel