Controle woning na onwelwording

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn dinsdag rond 11.40 uur gealarmeerd voor een incident in een woning in de wijk Fatima.

In een woning aan de Biemansstraat was een vrouw onwel geworden. De zoon van de vrouw kwam poolshoogte nemen en vertrouwde het niet. Samen gingen ze vervolgens in de auto zitten in afwachting van de hulpdiensten. Mogelijk was er CO (koolmonoxide) aanwezig in de woning. Daaropvolgend werd ook de brandweer gealarmeerd.

De brandweer kwam met een SIV ter plaatse om metingen te verrichten. Er werd echter geen koolmonoxide of andere gevaarlijke stof waargenomen in de woning. De vrouw is ter plaatse in een ambulance gecontroleerd, maar hoefde niet naar het ziekenhuis.

De hulpdiensten hebben Wonen Limburg en Enexis in kennis gesteld voor verder onderzoek.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek