Video: Weert & Corona

1 min. leestijd

(Video) De gevolgen van de coronacrisis zijn ook voor Weert ongekend. De afgelopen dagen is er veel gebeurd.

Wat doet de gemeente? Hoeveel coronapatiënten liggen er in het ziekenhuis? Hoe bereidt het SJG zich voor? Waar kunnen mensen terecht voor hulp? Wat zijn de symptomen van corona? Hoe worden de burgerinitiatieven ontvangen?

In deze video wordt het toegelicht door loco-burgemeester Geert Gabriels, Clustermanager Theo Goertz van het SJG, Huisarts Renzema en Wendy van Someren van Punt Welzijn.

Video via Youtube

https://youtu.be/KgOVV_CpNJ8

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel