Brandstichting onder viaduct

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer is woensdagavond rond 21.15 uur gealarmeerd voor een buitenbrand aan de Scheepsbouwkade in Weert.

Onder het viaduct van de Ringbaan-Oost woedde een buitenbrandje. Volgens getuigen hadden jongeren brand gesticht in de bosschage door middel van wasbenzine.

De politie doofde de brand door er zand overheen te gooien. De brandweer kwam met een tankautospuit ter plaatse om de brand definitief te doven.

De politie heeft ter plaatse getuigen gehoord om te achterhalen welke jongeren erbij betrokken zijn geweest.

[nggallery id=’9289′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel