Kettingbotsing op N273 bij Ittervoort

1 min. leestijd

Ittervoort – (Foto’s) Op de Napoleonsweg (N273) in Ittervoort heeft zaterdagmiddag rond 13.20 uur een verkeersongeval plaatsgevonden.

Ter hoogte van de Santforterstraat had een kleine kettingbotsing met drie personenauto’s plaatsgevonden. Het ongeval gebeurde nadat auto’s voor een rood verkeerslicht stonden te wachten. De stilstaande auto’s werden over het hoofd gezien waarna er een botsing ontstond.

Een bestuurder was gewond geraakt aan zijn hand en is behandeld in een ambulance. De andere betrokkenen kwamen met de schrik vrij. Twee auto’s zijn afgesleept door een berger. Een van de auto’s had al schade door een eerder ongeval. De politie regelde het verkeer en hielp bij de afwikkeling van het ongeval.

[nggallery id=’9427′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug