Garageverkoop bij Café Tramhalt in beeld

1 min. leestijd

De horeca-ondernemers hebben het zwaar te verduren tijdens de coronacrisis. Er worden tal van alternatieven georganiseerd om inkomsten te generen.

Een van de opvallende initiatieven was de garageverkoop bij Café Tramhalt in Weert. De uitbaters verkochten zaterdag hun opgeslagen bieren. De mensen hadden de keuze uit 50 verschillende soorten speciaal bier en mochten zelf een bierpakket samenstellen.

De uitbaters van het café konden rekenen op veel support. De bierpakketjes gingen als warme broodjes over de toonbank.


Een bijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind Bord belemmert zicht Valpartij op Vogelsbleek