Militaire oefening met inzet helikopters op 1 en 2 september

1 min. leestijd

Op woensdag 1 en donderdag 2 september 2021 vindt er een militaire oefening plaats. De oefening wordt gehouden in het kader van opleiding voor militairen van de Ko­ninklijke Landmacht.

Praktisch gezien houdt dit in dat de militairen met helikop­ters worden afgezet, zich te voet gaan verplaatsen en daarbij een ‘riviercrossing’ zullen uitvoeren. Ze zullen hierbij het doorgaand verkeer niet hinderen.

Je kan de militairen tegenkomen op en rondom het militaire oefengebied in de Weerter- en Budelerbergen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers