Werkzaamheden Niesakkerbrug Nederweert uitgesteld

1 min. leestijd

Nederweert – De werkzaamheden aan de Niesakkerbrug bij Nederweert die morgen zouden beginnen, zijn uitgesteld vanwege de verwachte weersomstandigheden. Er wordt vanaf morgen regen verwacht.

Vanwege het uitstel zijn ook de afsluitingen voor dit weekend van de baan. Een latere datum zal op een nader moment volgen.

Aannemer het Gelders Staalstraal- en Schildersbedrijf (GSB) zal het onderhoud aan de Niesakkerbrug verrichten dat bestaat uit het vervangen van de slijtlaag over de brug. Dit zal dus op een later moment plaatsvinden.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen