Gaslek op de Maaspoort

1 min. leestijd

Woensdag rond 10.10 uur werd de brandweer gealarmeerd vanwege een gaslekkage op de Maaspoort in Weert.

Een Snel Interventievoertuig van de brandweer kwam ter plaatse om metingen uit te voeren. Zowel in de winkel waar sportvisartikelen worden verkocht als op de bovenverdieping werden metingen verricht. Desondanks werd er geen gaslucht gedetecteerd.

Uit nader onderzoek bleek dat er buiten het winkelpand een lekkage aan de gasleiding was ontstaan. Enexis, de netbeheerder, werd vervolgens ingeschakeld om het lek te dichten.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel