Gewonde en flinke file na ongeval op A2 bij Leende

1 min. leestijd

Leende – Woensdag rond 9.20 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een ongeval op de A2 bij Leende. In de richting van Weert naar Eindhoven vond een kop-staartbotsing plaats op de linker rijstrook.

Bij het ongeval raakte een persoon gewond. Deze vrouw werd eerst in de ambulance behandeld vanwege nekklachten, waarna zij naar het ziekenhuis werd overgebracht.

In een van de betrokken auto’s bevond zich ook een hond. De snelweg A2 werd korte tijd afgesloten om de hond veilig naar de Maarheezerweg Noord te brengen, waar bekenden klaarstonden om hem op te vangen. De hond bleef ongedeerd, net als zijn baasje.

Door het ongeval ontstond een flinke file tot aan Weert-Noord.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen