Getuigen gezocht na inbraak in Stramproy

1 min. leestijd
Archieffoto

De politie onderzoekt een bedrijfs-/woninginbraak die op zondag 8 december 2024 plaatsvond in Stramproy. De inbraak gebeurde tussen 12.00 uur en 22.30 aan de Frans Strouxstraat 32. Bij deze inbraak is de toegang geforceerd, zo is te lezen in een Burgernet-bericht.

De politie roept buurtbewoners op om mogelijke informatie te delen die kan bijdragen aan het onderzoek. Het kan gaan om:

  • Personen die zich vreemd gedroegen.
  • Verdachte voertuigen zoals auto’s of bromfietsen in de omgeving.
  • Camerabeelden, foto’s of andere informatie die relevant kunnen zijn.

Heb je iets opgemerkt of beschik je over informatie, hoe klein ook? Neem dan contact op met de politie via het algemene telefoonnummer van de politie via 0900–8844. Het registratienummer voor deze zaak is 2024200289.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel