Auto belandt in Itterbeek in Thorn

1 min. leestijd

Thorn – Zondagochtend rond 8.00 uur kregen de hulpdiensten een melding van een voertuig te water aan de Waterstraat in Thorn. Er werd groot alarm geslagen, inclusief de oproep voor het duikteam van de brandweer Weert.

Bij aankomst bleek een auto uit Litouwen in de Itterbeek te zijn beland. Het ongeval heeft waarschijnlijk al zaterdagavond plaatsgevonden. De auto reed door een heg en een tuin, ramde een betonpaal, maakte een ronde door de weide en eindigde uiteindelijk in het water. Door de sneeuw waren de sporen nog goed waarneembaar.

Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen. De brandweer vertrok kort na aankomst. De politie schakelde een bergingsbedrijf in om het voertuig uit het water te halen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd