Glad wegdek zorgt voor ongeval op A2 bij Weert

1 min. leestijd

Vrijdagochtend rond 8.40 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een ongeval op de snelweg A2 bij Weert. In de richting van Budel naar Weert, vlak voor afrit Wildenberg, botsten twee personenauto’s op elkaar.

Het ongeval ontstond doordat de voorste auto begon te slippen op het gladde wegdek van de linker rijbaan. Door de aangevroren sneeuw was deze rijbaan op sommige stukken spekglad geworden. De auto erachter kon niet op tijd remmen en botste tegen zijn voorganger.

Beide bestuursters kwamen met de schrik vrij. De voertuigen raakten echter flink beschadigd en moesten worden weggesleept. Door het incident ontstond een file tot aan Maarheeze.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel