Heerschap Groep breidt uit met Albert Heijn-winkels in Roermond

1 min. leestijd
Foto via Heerschap Groep

Heerschap Groep, een vertrouwde partner binnen de Albert Heijn-formule, breidt verder uit. Per eind februari neemt de onderneming twee Albert Heijn-winkels in Roermond over, gelegen aan de Schaarbroekerweg en de Godsweerdersingel.  

Met deze uitbreiding verstevigt Heerschap haar regionale aanwezigheid en biedt zij klanten een vertrouwde winkelervaring met een lokale signatuur. Heerschap Groep groeit hiermee naar negen Albert Heijn-vestigingen in de regio: vier in Weert, één in Nederweert, één in Heythuysen, één in Haelen en binnenkort dus twee in Roermond.

Stan Heerschap, eigenaar van Heerschap Groep: “Deze uitbreiding is een logische stap in onze ambitie om lokaal ondernemerschap, met Bakkerij Heerschap en Albert Heijn Heerschap, verder te versterken. We kijken ernaar uit om onze nieuwe collega’s en klanten een warm welkom te bieden in het hart van onze familie.”

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen