Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Ittervoort

112
1 min. leestijd
Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Ittervoort

Ittervoort – De hulpdiensten werden woensdagochtend rond 8.30 uur gealarmeerd vanwege een gaslek in Ittervoort. Tijdens werkzaamheden was een gasleiding beschadigd geraakt.

Op de Brigittastraat wordt gewerkt aan een reconstructie. Bij graafwerkzaamheden ter hoogte van de Irisstraat raakte een gasleiding beschadigd. Het betrof een relatief groot lek, en de gaslucht was in de omliggende straten goed waarneembaar.

De brandweer en politie kwamen ter plaatse om de omgeving veilig te stellen. Direct omwonenden werden geïnformeerd en geadviseerd om ramen en deuren gesloten te houden. Naast de Brigittastraat werd ook het woonerf De Bongerd afgesloten.

Netbeheerder Enexis werd ingeschakeld om het lek te dichten. Vanwege de werkzaamheden was de Brigittastraat al afgesloten en was er een omleidingsroute van kracht.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen