Optochtvolgorde OLS in Heythuysen gepresenteerd

1 min. leestijd
Archieffoto WdG - Schietboom

Heythuysen – Op vrijdagavond 21 maart vond in Heythuysen de loting plaats voor het komende OLS. Daarmee is de optochtvolgorde voor zondag 6 juli vastgesteld.

Na korte toespraken van Guul Smeets, voorzitter van Stichting OLS Heitse 2025, en Anoesjka Koopmans, president van de OLS-federatie, werd in vier rondes – afgewisseld met het nodige entertainment – de optochtvolgorde via loting bepaald.

Tijdens de avond kregen de genodigden ook de optochtroute te zien. Daarnaast werd het feestterrein gepresenteerd en werd bekendgemaakt welke artiesten op OLS-zondag in de grote feesttent in Heythuysen zullen optreden. De loting voor het Kinjer-OLS op vrijdag 27 juni vindt plaats op 25 maart.

Meer informatie over het OLS in Heythuysen kun je vinden via: ols2025.eu

Bekijk de optochtvolgorde (PDF): https://wdg.li/u9jlah9

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek