Jordy Drieman benoemd als wethouder van gemeente Cranendonck

1 min. leestijd
Foto via gemeente Cranendonck

Cranendonck – De gemeenteraad van Cranendonck heeft tijdens de raadsvergadering van 10 juni 2025 Jordy Drieman benoemd als wethouder. Hij volgt Marcel Lemmen op, die op 1 mei 2025 zijn ontslag indiende.

Jordy Drieman werkte de afgelopen maanden al als vervanger van Marcel Lemmen, die tijdelijk met ziekteverlof was. In die tijd deed hij zijn werk naar tevredenheid van de gemeenteraad en het college. Daarom is besloten dat hij de taak van wethouder nu definitief op zich neemt.

Zorgvuldige procedure

Bij zijn eerdere benoeming als vervangend wethouder zijn alle wettelijk vereiste stappen zorgvuldig doorlopen. Zo is er onderzocht of Drieman geschikt is voor de functie. Ook heeft een extern bureau zijn integriteit onderzocht. De uitkomsten daarvan zijn positief beoordeeld. Omdat deze procedures al volledig waren doorlopen, was herhaling daarvan niet noodzakelijk.

De benoeming vond plaats via een geheime stemming in de gemeenteraad, conform de Gemeentewet. Drieman heeft zijn benoeming tijdens de vergadering aanvaard en aansluitend de eed afgelegd. Daarmee is hij officieel wethouder geworden.

Met deze benoeming blijft er rust en duidelijkheid in het bestuur van de gemeente. De gemeente kijkt uit naar de samenwerking met Jordy Drieman als vaste wethouder.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel Brandweer doet nacontrole Lachgascilinders gedumpt